Lietuvių English 中文
Contact Sitemap
 
 
 
Advokatės Redos Žabolienės kontora METIDA
Gynėjų g. 16, Vilnius
LT-01109, Lietuva
Tel. +370 5249 0830
Faks. +370 5249 0833
El. paštas: info@metida.lt

Atstovybė Latvijoje
Tomsona g. 24-15, Ryga
LV-1013, Latvija
Tel. +371 2987 2267
Faks. +371 6739 9232
El. paštas: info@metida.lv

Atstovybė Baltarusijoje
69-80, Kujbysheva g., Minskas
220100, Baltarusija
Tel. +375 17 210 1816
Faks. +375 17 211 8188
El. paštas: info@metida.by

Atstovybė Estijoje
Kompanii 1c
EE-51004 Tartu, Estija
Tel. +372 655 9803
Faks. +372 747 7059
El. paštas: info@metida.ee

Pradžia » Kontora
Kontora AtgalAtgal

 

Advokatės Redos Žabolienės kontora METIDA, įkurta 2005 metais, perėmė patentų ir prekių ženklų agentūros METIDA ilgalaikę patirtį, sukauptą nuo 1991 metų.

Advokatės Redos Žabolienės kontora METIDA teikia paslaugas Lietuvos ir užsienio klientams intelektinės nuosavybės, įmonių,  konkurencijos,  nekilnojamojo turto, sutarčių, draudimo, mokesčių, darbo teisės ir kitais klausimais, atstovauja fiziniams bei juridiniams asmenis civilinėse bylose.


Kontoros darbuotojų ilgametė patirtis ir sukauptos žinios leidžia profesionaliai ir operatyviai dirbti savo klientams. Šiuo metu klientams paslaugas teikiame Lietuvoje, kitose Pabaltijo šalyse bei Baltarusijoje.


Intelektinės nuosavybės srityje mūsų kontora užima lyderio poziciją. Kontoros veiklą ne tik Lietuvoje, bet ir Baltijos šalyse aukštai vertina įtakingi tarptautiniai teisiniai leidiniai bei organizacijos:

  • Europos teisinis žinynas „Chambers Europe" advokatės Redos Žabolienės kontorą „METIDA" kelis metus iš eilės pripažino viena geriausių kontorų Lietuvoje intelektinės nuosavybės srityje, o patentinę patikėtinę, advokatę Redą Žabolienę šis Žinynas įvardija kaip intelektinės nuosavybės profesionalę, kurią klientai vertina už dalykiškumą, efektyvumą ir operatyvų darbą. „Chambers Europe" nurodė, kad advokatės Redos Žabolienės kontora „METIDA" yra „pagrindine jėga prekių ženklų registracijos ir bylų arenoje Lietuvoje".
  • Vienas žymiausių ir pirmaujančių tarptautinių žurnalų apie intelektinę nuosavybę „Managing Intellectual Property" „METIDĄ" įvertino kaip vieną pajėgiausių kontorų patentų srityje Baltijos šalyse. Prestižinis žurnalas jau dešimtmetį kasmet kontorą reitinguoja tarp geriausių įmonių Baltijos šalyse, dirbančią prekių ženklų, patentų ir autorių teisės srityse. „METIDA" pripažįstama vienintele Lietuvoje advokatų kontora, pirmaujančia visose keturiose renkamose srityse: patentų registracijos, ginčų dėl patentų, prekių ženklų registracijos ir ginčų dėl prekių ženklų bei autorių teisių sferose.
  • Europos Sąjungos Vidaus rinkos derinimo tarnyba (VRDT) keletą metų yra  pažymėjusi, kad mūsų kontora, atstovaudama Lietuvos pareiškėjams, pateikė daugiausiai Europos Bendrijos prekių ženklų bei dizaino paraiškų. 
  • Visame pasaulyje pripažįstamas nepriklausomas žinynas „Legal 500" kelis metus iš eilės  advokatės Redos Žabolienės kontorą „METIDA" ir asmeniškai patentinę patikėtinę advokatę Redą Žabolienę rekomenduoja kaip vienus geriausių intelektinės nuosavybės teisės srities specialistų. 

Advokatės Redos Žabolienės kontora METIDA yra aktyvi švietėjiškoje bei visuomeninėje veikloje: kontoros darbuotojai skaito seminarus apie intelektinės nuosavybės objektų apsaugą, rengia straipsnius Lietuvos dienraščiuose ir tarptautiniuose teisiniuose leidiniuose, teikia konsultacijas Lietuvos technikos bibliotekoje įsikūrusioje Patentų klinikoje, bendradarbiauja su ELSA,  taip pat yra remiami studentų renginiai.

Copyright © 2008 Metida. Visos teisės saugomos.