Lietuvių English 中文
Contact Sitemap
 
 
 
Advokatės Redos Žabolienės kontora METIDA
Gynėjų g. 16, Vilnius
LT-01109, Lietuva
Tel. +370 5249 0830
Faks. +370 5249 0833
El. paštas: info@metida.lt

Atstovybė Latvijoje
Tomsona g. 24-15, Ryga
LV-1013, Latvija
Tel. +371 2987 2267
Faks. +371 6739 9232
El. paštas: info@metida.lv

Atstovybė Baltarusijoje
69-80, Kujbysheva g., Minskas
220100, Baltarusija
Tel. +375 17 210 1816
Faks. +375 17 211 8188
El. paštas: info@metida.by

Atstovybė Estijoje
Kompanii 1c
EE-51004 Tartu, Estija
Tel. +372 655 9803
Faks. +372 747 7059
El. paštas: info@metida.ee

Prekių ženklai AtgalAtgal

Padedame užregistruoti prekių ženklus. Registracija suteikia Jums išimtines teises į prekių ženklo naudojimą ir užkerta kelią kitiems asmenims siekti turtinės naudos


Prekių ženklas ilgainiui tampa Jūsų skiriamuoju ženklu - klientai pažįsta Jus ir Jūsų produkciją ar paslaugas, supranta kokybės santykį bei papildomą pridėtinę vertę, kurią Jūs teikiate savo klientams. Kiti asmenys gali norėti pasinaudoti Jūsų įdirbiu ir panašiu ar tokiu pačiu ženklu prisivilioti Jūsų klientus. Siekdami užkirsti tam kelią, rekomenduojame ir padedame užregistruoti prekių ženklą kaip Jūsų intelektinę nuosavybę.


Padedame tinkamai parinkti prekių ženklo apsaugos apimtį, kad Jūsų prekių ženklo apsauga būtų maksimali


Atsižvelgę į Jūsų veiklos apimtis, parengsime ir pasiūlysime tinkamiausią registracijos apimtį ir būdą. Jei Jūs veikiate tik vienoje valstybėje ir savo veiklos neplanuojate plėsti ar perkelti į kitą valstybę, prekių ženklą rekomenduojame registruoti nacionaliniu keliu. Tokiu atveju Jūsų teisės į šį ženklą bus apsaugotos tik vienoje valstybėje. Siekiant platesnės apsaugos, prekių ženklą galima registruoti kaip Europos Bendrijos prekių ženklą arba tarptautiniu keliu - pažymint visas Jūsų pageidaujamas šalis.


Prekių ženklas yra registruojamas konkrečioms prekėms ir/ar paslaugoms, todėl labai svarbu tinkamai parinkti jo apsaugos sritis. Mūsų kontoros profesionalai tinkamai užpildys paraiškos formas ir parinks veiklos klases (prekės suskirstytos į 34 klases, o paslaugos į 11 klasių pagal Nicos klasifikaciją). Tik tinkamai parinkus prekių ženklo apsaugos apimtį, bus galima lengviau ir efektyviai apginti Jūsų teises.


Stebime ir analizuojame užregistruotas ir atmestas paraiškas, teikiame rekomendacijas, didinančias tikimybę sėkmingai užregistruoti prekių ženklą, bei ruošiame motyvuotus atsakymus į ekspertų paklausimus


Net ir tinkamai bei laiku užpildžius visus dokumentus, reikalingus ženklui įregistruoti, apie tinkamumą įregistruoti prekių ženklą LR Valstybiniame patentų biure Jūs sužinosite tik po kelių mėnesių (visas registracijos paraiškos procesas trunka apytiksliai 12 mėn.). Mes turime daugiametės patirties šioje srityje, 2010 metais atstovavome 14 proc. prekių ženklų paraiškų LR Valstybiniame patentų biure, todėl profesionaliai įvertiname prekių ženklo atitikimą įstatymų reikalavimams.


Prieš pateikdami paraišką prekių ženklų žinybai, Jums pageidaujant, patikriname, ar būsimas prekių ženklas nepažeis anksčiau užregistruotų prekių ženklų savininkų teisių bei interesų ir ar jis atitinka visus naujai registruojamo prekių ženklo reikalavimus. Savo klientus įspėjame apie visas galimas grėsmes ir ieškome būdų, kaip būtų galima pakoreguoti prekių ženklą, kad ateityje nekiltų problemų dėl prekių ženklo tapatumo ar panašumo į ankstesnius prekių ženklus, ir jis būtų sėkmingai užregistruotas. Jei Jūs visgi nuspręsite rizikuoti ir registruoti prekių ženklą pagal savo pageidavimus, mes ginsime Jūsų interesus, ruošdami motyvuotus atsakymus į paklausimus, ar atstovaudami Jums proteste ar byloje.


Prižiūrime prekių ženklo registracijos procesą


Dirbame vadovaudamiesi vidinėmis, sėkmingai proceso eigai adaptuotomis taisyklėmis, esame susikūrę programą ir įdiegę vidinę sistemą, kuri leidžia mums sekti visus terminus, todėl laiku sumokame reikiamus mokesčius, pateikiame atsakymus į proceso eigoje Valstybiniam patentų biurui ir kitoms žinyboms kilusius klausimus ir kt.


Klientus informuojame apie prekių ženklo registracijos eigą kiekvienoje registracijos proceso stadijoje bei pasirūpiname visais kitais klausimais, kurie gali kilti prekių ženklo registracijos metu. Dirbame sąžiningai - prioritetu laikome kliento poreikio patenkinimą, nuodugniai išanalizuojame kiekvieną situaciją ir pateikiame optimaliausią (tiek ekonomišką, tiek ir maksimalios apsaugos atžvilgiu) sprendimo variantą.


Patariame, kaip efektyviai panaudoti registruotą prekių ženklą


Užregistruotas prekių ženkas tampa Jūsų nuosavybe, todėl Jūs savo nuožiūra galite prekių ženklu disponuoti: jį perleisti, suteikti licencijas kitiems naudotis Jūsų prekių ženklu. Tokiu būdu Jūs galite gauti materialinės naudos, suteikdami teisę kitai šaliai naudotis dalimi ar visa Jūsų intelektine nuosavybe tam tikros teritorijos ar prekių atžvilgiu.


Informuojame apie galimas grėsmes prekių ženklui, giname Jūsų interesus


Savo klientams visada primename apie prekių ženklo registracijos galiojimo pratęsimo terminus, atliekame prekių ženklų monitoringą, stebėdami naujai registruojamus prekių ženklus, informuojame klientus apie galimus pažeidimus. Visada primename, jog prekių ženklą reikia saugoti ir patiems - informuoti mus dėl pastebėto plagijavimo, kopijavimo ar nesąžiningo naudojimo.


Šiais klausimais atstovaujame Jums, savo esamiems ir būsimiems klientams, ir giname Jūsų interesus LR Valstybinio patentų biuro Apeliaciniame skyriuje, ES vidaus rinkos derinimo tarnyboje - OHIM, Lietuvos bei Europos Sąjungos teismuose. Lietuvos teritorijoje Jums atstovaujame tiesiogiai, jei prekių ženklas yra registruotas užsienyje, atstovaujame Jums per patikimus tos šalies partnerius. Todėl Jūsų teises į prekių ženklą apginsime bet kurioje valstybėje.Naudinga informacija

Registruojami prekių ženklai >>
Prekių ženklo registracijos apimtis >>
Prekių ženklo registracijos procedūros trukmė >>
Prekių ženklo apsaugos laikas >>

 

Copyright © 2008 Metida. Visos teisės saugomos.